ارسال زعفران به خارج از کشور

۱/۵ - (۱ امتیاز)

ارسال زعفران به خارج از کشور

چگونه زعفران به خارج از کشور ارسال می شود؟

پست اکسپرس هوایی چیست؟

مزیت های پست سریعPDEچیست؟

بهترین و سریعترین و مطمئن ترین راهای ارسال زعفران و محصولات مربوط به زعفران از طریق پست می باشد که در زمینه خدماتی که ارائه می کند ،می تواند بهترین کارایی را در جامعه داشته باشد.

زعفران یکی از ارزشمند ترین محصولات ایران می‌باشد که به خاطر خواص دارویی و درمانی که دارد مشتریان زیادی در سرتاسر دنیا به دنبال این طلای سرخ هستند.

ارسال هوایی زعفران

پست اکسپرس هوایی

شرکت پست سریع بین المللی PDE با ارایه خدمات پست سریع یا همان پست اکسپرس ضمن ارایه سرویسی مطمئن، با قیمت ارزان و سریع در پست مرسوله ها به کلیه نقاط دنیا، ارسال مرسولات پستی ارزشمند شما (اعم از مدارک و نمونه کالا) را تا مقصد مورد نظر برعهده گرفته و سلامت آن را تضمین می نماید. مرسولات شما در کمترین زمان و با بهترین قیمت ممکن از محل فرستنده دریافت و توسط سرویس پست اکسپرس PDE به درب محل گیرنده تحویل داده می شود. با بهره گیری از سیستم رهگیری اینترنتی این امکان را دارید تا در هر لحظه، مسیر حرکت بسته پستی خود را پیگیری نمایید. شرکت پست سریع بین المللی PDE؛ بسته های پستی شما را پس از دریافت، طبق قوانین بین الملل و استانداردهای لازم بسته بندی نموده و بالاترین امنیت در حمل را برای مرسوله های پستی شما تامین می نماید.

مزیت های پست سریع PDE

– ارسال به ۲۲۰ کشور دنیا
– ارسال سریع در کوتاهترین زمان
– ارزان و مقرون به صرفه بودن
– قابلیت رهگیری مرسولات پستی در هر لحظه از طریق سیستم رهگیری آنلاین
– ارایه سرویس Door to Door

مدت زمان تحویل مرسوله

بین ۳ الی ۵ روز کاری پس از دریافت در مبدا

آیا pdeمرسوله را بسته بندی میکند؟

بله. کلیه مرسولات با استفاده از پاکت ها و جعبه های اختصاصی پی دی ای بسته بندی می شود.

چه کالاهایی امکان حمل با اکسپرس را ندارند؟

مواردی که معامله و حمل آن ها توسط قانون جمهوری اسلامی ایران و قوانین ارسال هوایی بین المللی ممنوع شده است؛ شامل ادوات نظامی و مواد مخدر و …همچنین محدودیت هایی در کشورهای مقصد وجود دارد که می بایست قبلا استعلام گرفته شود.

فروشگاه مهتو این امکان را برای مشتریان عزیز در خارج از کشور ایجاد کرده است که محصولات سفارشی خودرا در هر نقطه ای از دنیا تحویل بگیرند.

مدیر فروشگاه
ارسال دیدگاه