خرید زعفران برای صادرات

در کشور ایران سالانه چند تن زعفران صادر می شود.

زعفران ایران در بین کشورها از محبوبیت بالایی برخوردار است و بسیاری از کشورها سالانه خواهان مقدار بسیار زیادی از این محصول ایرانی هستند.

با توجه به این که اکثر کشور ها مثل اسپانیا و آلمان کشت زعفران را انجام می دهند اما ایران یکی از بزرکترین قطب تولید کننده زعفران در جهان می باشد زیرا زعفران ایران با عیار بالا و رنگدهی فوق العاده شناخته شده است.

Buy saffron for export

اما چه نوع زعفرانی برای صادرات خوب است؟

کشورهای عربی و همسایه ایران بیشترین زعفرانی که خواهان آن هستند زعفران سرگل و نگین می باشد زیرا هم برای بسته بندی مناسب است و هم از رنگدهی بالایی برخوردار است که طرفداران خود را دارد.

زعفران سوپر نگین و پوشال درشت کشورهایی مانند چین و کره خریداری می نمایند زیرا زعفرانش درشت بوده و برای فروش مناسب می باشد.

هم اکنون ۸۳ هزار هکتار از اراضی استانهای خراسان رضوی و جنوبی زیر کشت زعفران قرار دارد که اگر میانگین تولید سه کیلوگرم زعفران برداشتی از هر هکتار را در نظر بگیریم تولید این محصول به مرز ۳۰۰ تن می رسد و این در حالی است که در افق ۱۴۰۰، میزان تولید زعفران کشور باید به ۵۰۰ تن برسد و میزان تولید در سطح زیر کشت باید افزایش یابد.

همانطور که می دانید زعفران ایران شناخته ترین نوع زعفران در دنیاست و به همین دلیل بیش از نود درصد بازار جهانی زعفران در اختیار ایران می باشد.

با این که سهم بالایی از صادرات زعفران، در اختیار ایران است، اما برای صادرات زعفران باید با علم و دانش کافی اقدام کرد.

برای اطلاع از خرید زعفران و قیمت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

مدیریتامیررضا سُهی
شماره تماس09152035068
شماره تماس209911103195
آیدی تلگرامmaahto_ir
آیدی اینستاگرامmaahto_saffron
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

نویسنده مطلب سهی

درحال ارسال