خرید زعفران سرگل در بسته بندی کادویی

در فروشگاه زعفران مهتوانواع زعفران سرگل درجه یک ، دو و سه موجود می باشد که هر کدام از کیفیت به نسبت خود دارا می باشد.

Saffron Frozen Pack

فروشگاه زعفران مهتو انواع زعفران را با درجه کیفیت های مختلف ارائه می کند. در فروشگاه ما درجه کیفیت های یک، دو و سه در نوع خود بهترین می باشند. یعنی زعفران درجه ۳ عرضه شده در فروشگاه ما بالاترین کیفیت را در مقایسه با زعفران درجه ۳ سایر مراکز فروش زعفران دارد.

خرید زعفران برای ما محدودیتی ندارد و شما میتوانید براحتی از نیم گرم گرفته تا یک کیلوگرم یا بیشتر خرید کنید.خرید زعفران در فروشگاه زعفران مهتو هم بصورت فله و هم بسته بندی میباشد.

بدلیل نزدیک بودن فروشگاه ما به منطقه زعفران خیز خراسان جنوبی تمام قیمت ها با سود کم و مستقیم از دست کشاورز به دست مشتری می رسد و یکی دیگر از ویژگی های فروشگاه ما این است که زعفران را بدون واسطه خریداری می نمایید.

همانطور که خود شما می دانید وجود مراکز متعدد خرید و فروش زعفران موجب شده حس اعتماد مردم به فروشگاه ها کم شود و از هرطور فروشگاهی خرید نکنند اما ما در مجموعه بزرگ فروشگاه زعفران مهتو و همکاری زعفران سهی توانسته ایم این حس اعتماد را در بین مشتریان خود ایجاد کنیم تا بتوانند خریدی راحت و با امنیت داشته باشند.

فروشگاه زعفران مهتو خود یکی از تولید کنندگان زعفران می باشد و بیش از سه هکتار زمین را برای کشت زعفران اختصاص داده است. برای تامین زعفران عمده و کیلویی نیز اقدام به خرید زعفران از کشاورزان منطقه نموده و سپس زعفران را فرآوری کرده و به بازار عرضه می کنیم. بکارگیری افراد آموزش دیده و همکاری مداوم با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران سبب شده زعفرانی که در فروشگاه ما تولید میشود بسیار با کیفیت باشد.

و اما ویژگی های زعفران درجه یک و اعلا چیست؟

مشخصات زعفران سرگل درجه یک عرضه شده در فروشگاه زعفران مهتو:

  • زعفران تمام قرمز است
  • فاقد سفیدی
  • بدون شکستگی
  • فاقد رشته‌های خرد و شکسته شده
  • دارای قدرت رنگ دهی بالا

شما می توانید برای خرید زعفران بدون واسطه و قیمت روز زعفران با ما تماس بگیرید:

مدیریتامیررضا سُهی
شماره تماس09152035068
شماره تماس209911103195
آیدی تلگرامmaahto_ir
آیدی اینستاگرامmaahto_saffron
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

نویسنده مطلب سهی

درحال ارسال