تأثیر هر چیزی ارزش آن را نشان می دهد. برخی از افراد یا برخی چیزها برای تغییر معادلات شناخته شده اند و زعفران یکی از این موارد است. در حقیقت ، هر چیزی که زعفران به آن اضافه شود ، می تواند قبل و بعد از اضافه کردن زعفران تعریف شود. زعفران بوی ، رنگ و طعم را تغییر می دهد. زعفران حتی احترام به محصول شما را بالا می برد. وقتی چیزی را با زعفران به مخاطبان خود می دهید ، در واقع آنها را مورد احترام و قدردانی قرار داده اید.در ادامه این مقاله در زعفران مهتو می خواهیم به صورت حیرت آور و چشم گیری به شما بیاموزیم که چه زعفرانی برای چه کشوری ارزش خرید آنرا بالا می برد.

چگونه زعفران سرگل(ممتاز)را بدون واسطه و تقلب خریداری کنیم؟

زعفران اصیل دارای رنگ و بوی شگفت آوری نیز می باشد که از نظر رنگدهی باید حرف اول را به عنوان یه ادویه گران قیمت و باارزش را بزند.متقاضیان زعفران همواره علاقه مند هستند که انواع زعفران را بشناسند.

زعفران سرگل یکی از بهترین نوع زعفران ار نظر قیمت و عطر و بو می باشد که قسمت بالای کلاله نیز تنها می باشد و از قسمت سه شاخه آن خبری نیس و به نام های سرقلم،سرریشه و ممتاز نیز شناخته می شود.نحوه خرید زعفران سرگل به صورتی است که شما میتوانید وارد فروشگاه ما شوید و از آنجا این زعفران را سفارش دهید.

زعفران سرگل(ممتاز)قاینات بهتر است یا سرایان؟

اینجوری برای شما توضیح بدم که زعفران منطقه خراسان جنوبی از شهر سرایان نیز شروع شده است و زعفران سرایان کاملا قرمز بوده و هیچ گونه سفیدی ندارد حتی زعفران پوشال منطقه سرایان از کیفیت و قدرت رنگدهی بالایی بر خوردار است زیرا آب و هوای این منطقه خشک می باشد و آب کافی را برای کاشت زعفران را دارا می باشد.زعفرانی که در منطقه قاینات کاشت می شود با وجود کم آبی و زمین های نا مناسب برای کاشت زعفران موجب شده است که عیار و قدرت رنگدهی زعفران این شهر پایین باشد و از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

عیار زعفران سرگل باید چقدر باشد؟

رنگ زعفران اصیل بسیار قرمز بوده و یکی از بهترین روش ها برای آزمایش طراوت ، نگاهی به رنگ زعفران است. به دنبال یک رنگ قرمز روشن در تمام موضوعات (نه جزئی) باشید.امروزه بسیاری از شرکت های موجود در بازار زعفران خود را با سایر مواد مخلوط کرده و به عنوان پودر می کنند تا وزن آن ارزان تر و شارژ بیشتر شود. باز هم ، یک راه عالی برای بررسی خلوص ، جستجوی نکات قرمز روشن و زنده (تمام قرمز) به عنوان اثبات این موضوع است که رشته های زعفران همه طبیعی و خالص هستند.

زعفران ایران درجه و قدرت رنگدهی آن(کروسین) تا ۲۷۰ نیز در آزمایشگاه ها شناسایی شده است اما ما برای شما خواهیم گفت که کدام زعفران ها در فروشگاه ما و با چه کروسینی به فروش می رسد.

انواع زعفران همراه با قدرت رنگدهی

 • زعفران سرگل(کروسین ۲۴۰)
 • زعفران نگین(کروسین ۲۵۵)
 • زعفران سوپر نگین(کروسین ۲۶۰تا۲۷۰)

زعفران سرگل(ممتاز)

|خرید زعفران سرگل ۱کیلویی صادراتی

زعفران نگین درجه یک چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

زعفران نگین یکی از مدل های زعفران می باشد که بیشتر برای صادرات از آن استفاده می کنند این نوع زعفران باید هیچ گونه سفیدی نداشته باشد و تمام قرمز باشد و میزان خامه متصل به کلاله باید بسیار کم باشد. این زعفران در ابتدای فصل برداشت، فرآوری می شود و به لحاظ کیفیت بالایی که دارد قیمت آن از سایر انواع زعفران بالاتر است. این نوع زعفران اگرچه بالاترین قیمت را در بین گریدهای زعفران دارد اما کیفیت ویژه آن این افزایش قیمت را توجیه می کند.

ویژگیهای زعفران نگین

 • خوش رنگ باشد
 • بدون هیچ گونه سفیدی باشد
 • درشت باشد
 • فرخوردگی به هیچ عنوان نداشته باشد
 • در صورت امکان با دستگاه خشک شده باشد
 • عطر و بوی حیرت آوری داشته باشد

انواع زعفران نگین

 • زعفران سوپر نگین
 • زعفران شبه نگین
 • زعفران نگین

زعفران نگین درجه یک

|خرید زعفران نگین یک کیلویی

زعفران سوپر نگین چه نوع زعفرانی باید باشد؟

زعفران سوپر نگین از خاصیت و کیفیت رنگدهی فوق العاده بالایی برخوردار می باشد و میزان سافرانال آن از بقیه زعفران ها بالاتر است.اصولا زعفران سوپر نگین با استفاده از دستگاه های خشک کن زعفران صورت می گیرد و این نوع زعفران باید رشته(کلاله)های بسیار راست و به هم چسبیده و درشت باشد.بیشتر تاجران زعفران از این مدل برای صادرات استفاده می کنند و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

کیفیت کشت زعفران سوپر نگین باید چگونه باشد؟

این نوع زعفران باید در مزارع و مناطقی باشد که از آب و خاک کافی تامین باشد.برای بدست آوردن زعفران سوپر نگین حدود ۱۰۰ کیلو گل لازم می باشد.

چه نوع ظرفی برای زعفران سوپر نگین مناسب است؟

هر نوع ظرفی برای بسته بندی این نوع زعفران مناسب نمی باشد به طور مثال بسته بندی پاکتی برای این مدل زعفران اصلا پیشنهاد نمی شود زیرا این زعفران درشت بوده و هنگام حمل و نقل اگه بسته بندی آن ضعیف باشد زعفران نرم شده و از حالت درشتی خارج می شود.برای این مدل زعفران پیشنهاد ما ظروف بسته بندی فلزی می باشد که کاملا این نوع زعفران را در خود جای داده و مانع از خورد شدن و نرم شدن زعفران می شود.

بسته بندی فلزی سوپر نگین

|خرید زعفران سوپر نگین صادراتی

از کجا زعفران را بدون واسطه و تضمینی خریداری کنیم؟

فروشگاه زعفران مهتو زعفران را مستقیم از کشاورز خریداری کرده و با توجه به فرآیند پاک کردن و بسته بندی آنرا به دست مصرف کننده می رساند.ناگفته نماند که تمام زعفران های این فروشگاه از منطقه شهر سرایان می باشد و در صورت نا رضایتی مشتری می توانند آنرا به فروشگاه برگشت داده و هزینه خود را کامل دریافت کنند.


◊جنس فروخته شده در صورت نارضایتی مشتری با احترام پذیرفته می شود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۳.۶۷ (۳ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ امتیاز دهی)

نویسنده مطلب مدیر فروشگاه
  سوالی دارید؟ چت در واتساپ