خرید زعفران اعلاء بصورت آنلاین

saffron buy
۵/۵ - (۲ امتیاز)

کشور ایران بدلیل اینکه در تمام نقاطش زعفران کشت می شود انواع برندهای مختلف را دارا می باشد که معمولا برندهای خانگی هستند که فقط زعفران تولیدی خودشان را به فروش می رسانند ولی بعضی دیگر از برندهای زعفران،زعفران را از کشاورز خریداری می کنند و با نام و لوگوی شرکت خودشان به مشتری ارائه می دهند.بیشتر برندهای زعفران در مشهد هستند که هم کار خرده فروشی را دارند و هم عمده فروشی،برند زعفران مهتو که جدید به خانواده مارک های زعفران اضافه شده است خود یک تولید کننده زعفران است که دارای چند هکتار مزارع کشاورزی زعفران می باشد ناگفته نماند بدلیل فروش بالای این شرکت زعفران را از کشاورز هم خریداری می کنند و بنام و برند خود بفروش می رساند.

buy online saffron

شناخت انواع زعفران و نحوه خرید آن(طلای سرخ خراسان)

رنگ زعفران اصیل بسیار قرمز بوده و یکی از بهترین روش ها برای آزمایش طراوت ، نگاهی به رنگ زعفران است. به دنبال یک رنگ قرمز روشن در تمام موضوعات (نه جزئی) باشید.امروزه بسیاری از شرکت های موجود در بازار زعفران خود را با سایر مواد مخلوط کرده و به عنوان پودر می کنند تا وزن آن ارزان تر و شارژ بیشتر شود. باز هم ، یک راه عالی برای بررسی خلوص ، جستجوی نکات قرمز روشن و زنده (تمام قرمز) به عنوان اثبات این موضوع است که رشته های زعفران همه طبیعی و خالص هستند.

زعفران ایران درجه و قدرت رنگدهی آن(کروسین) تا ۲۷۰ نیز در آزمایشگاه ها شناسایی شده است اما ما برای شما خواهیم گفت که کدام زعفران ها در فروشگاه ما و با چه کروسینی به فروش می رسد.

انواع زعفران همراه با قدرت رنگدهی

زعفران سرگل(ممتاز)قاینات بهتر است یا سرایان؟

اینجوری برای شما توضیح بدم که زعفران منطقه خراسان جنوبی از شهر سرایان نیز شروع شده است و زعفران سرایان کاملا قرمز بوده و هیچ گونه سفیدی ندارد حتی زعفران پوشال منطقه سرایان از کیفیت و قدرت رنگدهی بالایی بر خوردار است زیرا آب و هوای این منطقه خشک می باشد و آب کافی را برای کاشت زعفران را دارا می باشد.زعفرانی که در منطقه قاینات کاشت می شود با وجود کم آبی و زمین های نا مناسب برای کاشت زعفران موجب شده است که عیار و قدرت رنگدهی زعفران این شهر پایین باشد و از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

زعفران نگین درجه یک چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

زعفران نگین یکی از مدل های زعفران می باشد که بیشتر برای صادرات از آن استفاده می کنند این نوع زعفران باید هیچ گونه سفیدی نداشته باشد و تمام قرمز باشد و میزان خامه متصل به کلاله باید بسیار کم باشد. این زعفران در ابتدای فصل برداشت، فرآوری می شود و به لحاظ کیفیت بالایی که دارد قیمت آن از سایر انواع زعفران بالاتر است. این نوع زعفران اگرچه بالاترین قیمت را در بین گریدهای زعفران دارد اما کیفیت ویژه آن این افزایش قیمت را توجیه می کند.

ویژگیهای زعفران نگین

 • خوش رنگ باشد
 • بدون هیچ گونه سفیدی باشد
 • درشت باشد
 • فرخوردگی به هیچ عنوان نداشته باشد
 • در صورت امکان با دستگاه خشک شده باشد
 • عطر و بوی حیرت آوری داشته باشد

انواع زعفران نگین

 • زعفران سوپر نگین
 • زعفران شبه نگین
 • زعفران نگین صادراتی و معمولی

زعفران سوپر نگین چه نوع زعفرانی باید باشد؟

زعفران سوپر نگین از خاصیت و کیفیت رنگدهی فوق العاده بالایی برخوردار می باشد و میزان سافرانال آن از بقیه زعفران ها بالاتر است.اصولا زعفران سوپر نگین با استفاده از دستگاه های خشک کن زعفران صورت می گیرد و این نوع زعفران باید رشته(کلاله)های بسیار راست و به هم چسبیده و درشت باشد.بیشتر تاجران زعفران از این مدل برای صادرات استفاده می کنند و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

buy online saffron3

کیفیت کشت زعفران سوپر نگین باید چگونه باشد؟

این نوع زعفران باید در مزارع و مناطقی باشد که از آب و خاک کافی تامین باشد.برای بدست آوردن زعفران سوپر نگین حدود ۱۰۰ کیلو گل لازم می باشد.

چه نوع ظرفی برای زعفران سوپر نگین مناسب است؟

هر نوع ظرفی برای بسته بندی این نوع زعفران مناسب نمی باشد به طور مثال بسته بندی پاکتی برای این مدل زعفران اصلا پیشنهاد نمی شود زیرا این زعفران درشت بوده و هنگام حمل و نقل اگه بسته بندی آن ضعیف باشد زعفران نرم شده و از حالت درشتی خارج می شود.برای این مدل زعفران پیشنهاد ما ظروف بسته بندی فلزی می باشد که کاملا این نوع زعفران را در خود جای داده و مانع از خورد شدن و نرم شدن زعفران می شود.

خرید زعفران

چگونه می توان هنگام خرید زعفران از اصل بودن زعفران مطمئن شد؟!خریداران زعفران چون در مقادیر بالا و کیلویی زعفران خریداری می کنند و زعفران هم محصولی گرانبهاست، همیشه دغدغه های خود را دارند. دغدغه اصل بودن زعفران، قیمت خرید زعفران و… .

خریداران زعفران می خواهند با خرید زعفران ارزان قیمت، به سود بیشتر برسند. به خصوص که در خرید زعفران سودهای کم هم، روی هم رفته قابل توجه می شود.

خرید زعفران ارزان از دو را امکان پذیر است:

 • خرید زعفران با درجه کیفیت پایین تر
 • خرید زعفران از کشاورز و تولید کننده

در توضیح راه حل اول باید گفت هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست. همه ما می‌دانیم که هر چقدر کیفیت یک محصول بالاتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. پس راه چاره در خرید زعفران از تولید کننده است.

خرید زعفران از کشاورز و تولیدکننده دو مزیت دارد. اول اینکه زعفران با قیمت پایه و ارزان به دست مصرف کننده می رسد. وجود واسطه های خرید و فروش زعفران سبب افزایش کاذب قیمت زعفران می شود.

دومین مزیت آن؛ اطمینان از اصل بودن زعفران است. کوتاه شدن دست واسطه ها، فرصت های تقلب در زعفران را به صفر می رساند.

خرید زعفران برای تهران،اصفهان،شیراز

معمولا بازار زعفران در تمام نقاط کشور از محبوبیت بالایی برخوردار است و شما اگر به سوپر مارکت ها یا عطاری های سر کوچه خودتان بروید می توانید زعفران را در آنجا مشاهده کنید.اما بازار زعفران شهرهایی مثل تهران،اصفهان و شیراز در زمینه زعفران بسیار داغ بوده و قیمت ها بصورت یکسان و بالا بفروش می رسد.در ادامه این مطلب میخواهیم به بررسی بازار این شهرها بپردازیم.

بازار خرید و فروش زعفران در تهران

تهران در سالهای قبل زعفرانی را که در خراسان تولید می شد را به قیمت بسیار خوبی از کشاورزان خریداری می کرد ولی بعد از آن خود یک تولیدکننده زعفران شد اما سوال اینجاست که آیا آب و هوای تهران برای کشت زعفران مناسب است؟باید در پاسخ به این سوال بگیم که خیر ولی زعفرانی که الان در تهران کشت می شود گلخانه ای بوده ولی عطر و بوی زعفران خراسان را ندارد ولی از قیمت بسیار کمتر از زعفران منطقه خراسان بفروش می رسد و مناسب برای صادرات نیست.در تحقیقی که تیم زعفران مهتو داشته است زعفران گلخانه ای در آزمایشات و آنالیز هایی که داشته است از قدرت رنگدهی مطلوبی برخوردار بوده است ولی در مقایسه با زعفرانی که کشت زراعی دارد باید گفت که از کیفیت پایینی برخوردار است.

خرید اینترنتی زعفران برای اصفهان

شهر اصفهان بدلیل تولید انواع پولکی و نبات یکی از شهرهای بزرگ ایران در زمینه مصرف زعفران است زعفرانی که در طول سال در اصفهان مصرف می شود بالای چند هزار تن می باشد که قطب مصرف زعفران شناخته شده است.قیمت زعفران در اصفهان یکسان نمی باشد بدلیل اینکه از سراسر ایران زعفران با کیفیت های مختلف وارد اصفهان می شود و قیمت های رقابتی و کیفیت های مختلف به مشتریان عرضه می شود.ولی زعفران از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است و زعفرانی که به قیمت ارزان به بازار عرضه می شود کیفیت پایینی خواهد داشت و این را در نظر بگیرید هیچوقت زعفران درجه یک را به قیمت پایین بفروش نمی رسانند.

قیمت و خرید کیلویی زعفران برای شیراز

زعفران یکی از محصولاتی است که بصورت کیلویی و بسته بندی مشتریان خودش را دارد ولی شهر شیراز یکی از مناطقی است که روی بسته بندی زعفران بسیار حساس هستند و پولی هم که برای خرید زعفران می دهند بیشتر برای بسته بندی می باشد.بسته بندی شکیل و زیبا نتنها برای زعفران بلکه برای تمام محصولات حرف اول را می زند و قدرت بسیار زیادی به محصول می بخشد.

بهترین مارک زعفران در دنیا

بدلیل تنوع در برندهای زعفران نمیتوان تشخیص داد کدام برند از همه بهتر است ولی هر برندی برای شروع اول کار خود سعی می کند زعفران درجه یک به بازار عرضه کنار تا سکان دار فروش زعفران در بازار رقابتی باشد ولی متاسفانه در کشور ما هر برندی که در زمینه زعفران فعالیت کرده بعد از این که نام خود را در بین مردم جا انداخته است از آن به بعد جنس بی کیفیت با قیمت های بالایی به مردم فروخته است.

لیست قیمت خرید زعفران در سال ۱۴۰۰

هنوز قیمت ها در بازار زعفران ثابت است و هیچ گونه تغییری نکرده است این روال قیمت ها تا عید می باشد و بعد از عید نوروز قیمت ها جا به جا می شود که معمولا موجب بالا رفتن قیمت می شود اما اگر خریدار زعفران می باشید و می خواهید زعفران را بصورت عمده خریداری نمایید فروشگاه زعفران مهتو این امکان را برای خریداران زعفران ایجاد کرده است که قیمت هارا بصورت روزانه در سایت ملاحظه کند و تخفیف هایی هم برای خریداران عمده در نظر گرفته است.

buy online saffron2

خرید زعفران از برند معتبر

فروشگاه زعفران مهتو یکی از معتبر ترین مراکز خرید و فروش زعفران می باشد که حدود ۴سال شده در زمینه زعفران فعالیت می کند تا به همین حال مشتریان خود را حفظ و سعی کرده است بهترین و با کیفیت ترین نوع زعفران را به مشتریان خود ارائه دهد این فروشگاه در نظر دارد در تمام شهرهای ایران نمایندگی ایجاد کند و موجب اشتغالزایی در برای چند نفز شود قیمت هایی هم که در سایت ملاحظه می کنید قیمت نمایندگی نبوده است و قیمت فروش به مشتریان می باشد.

مدیر فروشگاه
دیدگاه کاربران
۲ دیدگاه
 • Bizhan.germany ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۹:۳۰ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر
  من از واتساپ با شما تماس گرفتم پاسخ ندادید میخواستم بدونم شما به آلمان هم زعفران ارسال میکنید؟ممنون اگه سریعتر پاسخگو باشید.

  • مدیر فروشگاه ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۹:۵۰ ق٫ظ

   سلام ساعت کاری ما صبح از ساعت ۹ می باشد.
   با شما تماس گرفته شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *