خرید زعفران دخترپیچ(دسته)امسالی

Saffron-girl-screw2
Rate this [لطفا به مطلب ما امتیاز بدهید]

قیمت زعفران دختر پیچ در سال ۹۸ چقدر خواهد بود؟

زعفران دختر پیچ امسالی چگونه زعفرانی خواهد بود؟

چرا به زعفران دسته،دختر پیچ می گویند؟

تولید زعفران دختر پیچ در سال۹۸

بسیاری از افراد گمان می کنند که زعفران همان رشته های کوتاه می باشد ولی نوع اورجینال زعفران،زعفران دختر پیچ می باشد که مردم خراسان جنوبی بعد از برداشت گل زعفران از مزارع آن را بصورت دسته پاک میکنند یعنی رشته های بلند را بین انگشتان دست خود می گذارند که به آن زعفران دسته می گویند.

در زعفران دختر پیچ(دسته) نمی توان تقلب کرد زیرا بخش های خامه و کلاله باهم هستن و تقلب در آن رخ نمی دهد.زعفران دختر پیچ مرغوب باید طول خامه یا همان سفیدی آن به ۵یا۶ میلیمتر باشد و در بعضی از زعفران ها طول آن بیشتر هم هست.گروه زعفران مهتو این نوع زعفران را به شما پیشنهاد می کند تا برای مصارف خود استفاده کنید.

Saffron-girl-screw

ویژگی زعفران دختر پیچ امسالی

  • عدم تقلب در آن و ضمانت اصل بودن آن

  • قدرت رنگدهی بالا و کیفیت عیار

  • قیمت مناسب

  • وزن یکسان آن

  • استفاده در مصارف خانگی

بیشتری از مردم فکر میکنند که قسمت سفیدی زعفران دختر پیچ اضافه می باشد و باید آن را از آن جدا کرد ولی این فکر اشتباه است طبق آزمایشاتی که روی گل زعفران و زعفران انجام شده است تمام زعفران از گل و سفیدی قابل استفاده هستند زیرا سرتونین و دوپامین را در بدن متوازن می کند و شادی آور است.یکی دیگر از مزیت های زعفران دختر پیچ این است که کاملا سالم بوده و هیچ گونه دخالتی در آن نشده.

Saffron-girl-screw1

خرید زعفران دخترپیچ از کشاورز

اگر از افرادی هستید که به کیفیت مواد غذایی خود اهمیت می دهید به شما پیشنهاد میکنیم این نوع زعفران را از دست ندهید و همین الان از فروشگاه ما خرید نمایید زیرا فروشگاه ما زعفران همان سال را به مشتریان خود ارائه می کند و مستقیم از دست کشاورز گرفته و برای شما ارسال میکند به همین دلیل زعفران ما بهترین عطر و بو را دارا می باشد و میتوانید حس خوب یه خرید را باما تجربه کنید.

بسته بندی زعفران دخترپیچ بصورت بسته بندی پلاستیکی مخصوص زعفران یا در ظروف فلزی می باشد زیرا زعفران باید در محیطی باشد که نور آفتاب به آن نتابد و نباید این مدل زعفران خرد شود.

مدیر فروشگاه
ارسال دیدگاه