خرید انواع زعفران نرمه و اعلا برای رستوران ها و غذاهای آماده

رستوران و آشپزخانه زعفران
۳.۱/۵ - (۱۵ امتیاز)

خرید انواع زعفران نرمه و اعلا برای رستوران ها و غذاهای آماده

زعفران نرمه چیست؟

چرا زعفران نرمه برای رستوران ها از اهمیت بالایی برخوردار است؟

قیمت زعفران نرمه یا شکسته چقدر است؟

بهترین راه خرید زعفران نرمه کدام سایت است؟

زعفران رستوران

امروزه زعفران یکی از اقلام پرکاربرد برای مصرف در رستوران ها و آشپزخانه ها و تالارها شده است. از آنجا که این صنف برایشان درشتی قلم و صادراتی بودن زعفران مهم نیست، به دنبال زعفران نرمه با کیفیت می گردند.

زعفران نرمه تحت هیچ شرایطی عمدی تولید نمی شود! زعفران نرمه بیشتر از جابجایی زعفران ها در حجم بالا به وجود می آید. از آنجا که حجم جابجایی زعفران بالا است و اینکه زعفران نرمه برای صادرات به جهت اقلام ریز مناسب نیست، آن را از زعفران جدا کرده و جداگانه به فروش می رسانند.

کاربرد زعفران شکسته:

لازم به ذکر است که زعفران شکسته و نرمه زعفران خوش عطر و خوش رنگ بوده و از کیفیت اصلی زعفران اصلا کاسته نشده است. تنها موردی که دارد نرم بودن قلم های زعفران است، همین!

معمولا صاحبان رستوران ها و آشپزخانه ها برای آنکه قیمت تمام شده برای آنها کمتر شود، از زعفران نرمه بیشتر استقبال می کنند، چون برای آنها به صرفه تر در می آید. استفاده از این نوع زعفران در رستوران ها و کترینگ ها رایج می باشد.

هنگام خرید زعفران نرمه

یا زعفران شکسته باید به این نکته توجه داشت که زعفران اصل باشد و زعفران رنگ شده خریداری نشود. زعفرانی که رنگ شده است معمولا این نوع زعفران در بازار از قیمت پایینی برخوردار بوده و به دلیل بی توجهی افراد آن کیفیت مناسب و رنگ دلخواه را ندارد. پس سعی کنید از جاهای معتبر زعفران نرمه خود را تهیه کنید.

همانطور که در بالا گفته شد، زعفران نرمه ما بر اثر جابجایی زعفران در حجم بالا ایجاد شده و از همه لحاظ آن را تضمین می کنیم. پیشنهاد میکنیم که اگر اطمینان ندارید یک نمونه از ما خریداری کنید و آن را در هر شرایطی که دوست دارید تست کنید و بعد با حجم بالا خریداری کنید. البته ما در همه شرایط چه در حجم پایین و چه در حجم بالا زعفران خود را تضمین می کنیم و در هر شرایطی که شما ناراضی باشید با کمال میل پول شما برگشت داده می شود.

فروشگاه مهتو تمام زعفران سرایان را از زمین های کشاورزی خود برداشت میکند یا از کشاورزان همان منطقه با بالاترین قیمت خریداری میکند که سود بیشتر آن کشاورز ببرد.

و زعفرانی که به مشتری تحویل می دهد ضمانتی بوده و یک هفته مهلت تست دارد.

مدیر فروشگاه
ارسال دیدگاه