خرید زعفران اعلا و درجه یک

Rate this [لطفا به مطلب ما امتیاز بدهید]

خرید زعفران اعلا و درجه یک

قیمت خرید زعفران اعلا و درجه یک هر مثقال چند هزار تومان است؟

مرکز فروش انواع زعفران اعلاء سرایان(قاینات) کجاست؟

قیمت یک کیلو زعفران درجه یک به صورت فله چقدر است؟

قیمت هر گرم زعفران ممتاز چقدر است؟

saffron-store

خرید زعفران مرغوب:

برای خرید زعفران اعلا و درجه یک، دانستن این چند نکته بسیار کمک کننده خواهد بود.

اول از همه باید بدانید زعفران اعلا و درجه یک به چه زعفرانی گفته می شود؟

از آنجا که زعفران محصولی گرانبهاست، مشتری باید تمام حواسش را در حین خرید زعفران جمع کند تا بهترین نوع را انتخاب کند. بحث اصل بودن زعفران و اینکه به زعفران ناخالصی اضافه نشده باشد و به اصطلاح زعفران صد درصد اصل و خالص باشد یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان است.

برای خرید زعفران اصل نباید از واسطه ها و دلالان اقدام به خرید زعفران کرد. همه ما می دانیم که زعفران در مناطق خاصی از کشور تولید می‌شود و همین باعث شده همه افراد به آن دسترسی نداشته باشند.

واسطه های زیادی در بازار هستند که زعفران را عرضه می‌کنند. از مرحله تولید زعفران توسط کشاورز تا مرحله رسیدن به دست مصرف کننده، واسطه ها برای کسب سود بیشتر اقدام به خرید و فروش زعفران می‌کنند و ممکن است تا وقتی زعفران به دست مصرف کننده می‌رسد، چندین دست بچرخد.

خرید زعفران از کشاورز:

وجود واسطه های خرید و فروش زعفران جدا از اینکه زمینه را برای تقلب زعفران فراهم می‌کند، سبب می‌شود کیفیت زعفران در طی این دست به دست چرخیدن، کاهش یابد.بعلاوه سبب افزایش قیمت خرید زعفران برای مصرف‌کننده خواهد شد.

فروشگاه زعفران مهتو واقع در استان خراسان جنوبی شهرستان سرایان، در کنار تجربه چندین ساله در تولید زعفران؛ انواع زعفران اعلا و درجه یک سرایان(قاینات) را به سراسر کشور بدون واسطه عرضه می‌کند.

این فروشگاه خود از تولیدکنندگان زعفران بوده بعلاوه برای تامین زعفران در مقادیر عمده، اقدام به خرید زعفران از کشاورزان منطقه خراسان می نماید سپس زعفران تهیه شده از منطقه سرایان و قاینات پس از خرید زعفران از کشاورز؛ فرآوری و پاکسازی شده و به صورت ۱۰۰% اصل و خالص و با قیمت پایه به آدرس مشتریان ارسال می شود.

برای خرید زعفران درجه یک می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس۰۹۱۵۲۰۳۵۰۶۸
شماره تماس۲۰۹۹۱۱۱۰۳۱۹۵
آیدی تلگرامmaahto_ir
آیدی اینستاگرامmaahto_saffron
مدیریتامیررضا سُهی
مدیر فروشگاه
ارسال دیدگاه