از کجا میتوان زعفران کیلویی را با کیفیت بالا و به صورت ۱۰۰% اصل و خالص خریداری نمود؟

قیمت خرید زعفران کیلویی اصل قاینات چقدر است؟

قیمت یک کیلو زعفران نگین چقدر است؟

قیمت ۱ کیلو زعفران امروز در مشهد چقدر است؟

۱ کیلو زعفران معادل چند مثقال و چند گرم زعفران است؟

saffron-negin

زعفران کیلویی با کیفیت ۱۰۰% اصل و خالص

قیمت زعفزان کیلویی ۱۰٫۵۰۰٫۰۰۰ برای زعفران سرگل ممتاز و قیمت هر کیلو زعفران نگین ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ می باشد.

اگر به دنبال خرید زعفران کیلویی هستید و می خواهید به صورت عمده زعفران اعلا و اصل را خریداری کنید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی مزارع زعفران در سرایان، برای تهیه هر کیلو زعفران دسته (دختر پیچ) خشک شده به بیش از ۱۵۰ کیلوگرم گل زعفران که معادل ۲۳۰ هزار گل زعفران است، نیاز است. حدود ۱۱۰ کیلوگرم پیاز زعفران در مساحتی حدود ۳۵۰ متر‌مربع کاشته می‌ شود که به حدود ۴ هزار متر مکعب آب و دو و نیم تن کود نیاز دارد.

به این آمار اگر هزینه ۳۰۰ کارگر روز در سال را هم اضافه کنید، تنها به بخشی از هزینه‌ های تمام شده یک کیلو زعفران پی خواهید برد.

قیمت خرید زعفران کیلویی اصل قاینات

پس از تولید زعفران فرایندهای زیادی روی آن انجام میشود تا نهایتا انواع زعفران (نگین، سرگل و پوشال) به دست آید.

برای خشک کردن زعفران و بسته بندی زعفران به دانش و تجربه کافی نیاز است تا کیفیت زعفران در طی مراحل تولید تا عرضه به بازار، حفظ گردد.

حتماً می‌ پرسید با وجود این شرایط از کجا می توان اقدام به خرید زعفران درجه یک و اصل نمود؟

برای خرید زعفران اصل می‌ توانید مرغوبترین زعفران کشور را از مرکز اصلی تولید زعفران تهیه کنید. بازار خرید و فروش زعفران گستردگی زیادی دارد. مراکزی که در زمینه تولید زعفران فعالیت می کنند و یا در مناطقی از کشور که جزوء عمده ترین مراکز تولید زعفران هستند، اسقرار دارند، می توانند زعفران را به صورت عمده و کیلویی عرضه کنند.

قیمت فروش ۱کیلو زعفران امروز در مشهد

بازار زعفران مشهد امروزه از تعداد عظیمی مشتری برخوردار است که بصورت نقدی و غیر نقدی زعفران خود را خریداری می کنند و قیمت ثابتی در این بازار ها وجود ندارد زیرا بدلیل رقابت در این بازار هر فروشنده یک قیمت را برای زعفران خود در نظر گرفته است تا بتواند مشتری را با قیمت پایین تر جذب خود کند اما قیمت پایین زعفران دلیل بر با کیفیت بودن زعفران نمی شود زیرا احتمال می دهد زعفران ها از نقاط مختلف کشور خریداری شده اند و کیفیت ها مثل هم نیستند.تنها زعفرانی که در بازار مشهد حرف اول را می زند زعفران اصل قاینات(سرایان) بوده است که از پایتخت طلای سرخ یعنی خراسان جنوبی برداشت شده است و قیمت نسبتا بالایی دارد.

وزن ۱ کیلو زعفران به مثقال و گرم

اگر بخواهیم زعفران را به مثقال و گرم تبدیل کنیم باید بگوییم یک کیلو زعفران معادل ۲۱۷ مثقال و شامل ۱۰۰۰ گرم می باشد یعنی اگر قیمت زعفران را به گرم به شما دادن بطور مثال گرمی ۱۰ هزار تومن برای اینکه متوجه بشید قیمت یک مثقال چقدر است باید ۱۰ را ضربدر ۴٫۶ کنید تا قیمت آن بدست آید و اگر در خانه ترازوی گرمی دارید و میخواهید وزن گرم را به مثقال تبدیل کنید باید گرم را ضربدر ۲۱۷ مثقال کنید تا وزن آن بدستتان آید.

فروشگاه زعفران مهتو واقع در استان خراسان جنوبی شهرستان سرایان به صورت صد درصد خالص و اصل به سراسر کشور عرضه می‌ کند.

از آنجا که این فروشگاه در مرکز تولید زعفران قرار داشته و خود نیز در زمینه کاشت و تولید زعفران تجربه چندین ساله دارد، مفتخر است انواع زعفران (نگین، سرگل، پوشال و…) را به صورت کلی و عمده با قیمت پایه تولید عرضه نماید.

برای آگاهی از قیمت زعفران کیلویی می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس۰۹۱۵۲۰۳۵۰۶۸
شماره تماس۲۰۹۹۱۱۱۰۳۱۹۵
آیدی تلگرامmaahto_ir
آیدی اینستاگرامmaahto_saffron
مدیریتامیررضا سُهی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۶ رای)
امتیاز نظرات ۵ (۱ امتیاز دهی)

نویسنده مطلب مدیر فروشگاه
  • (۵)

    سلام خرید هم دارید؟

سوالی دارید؟ چت در واتساپ