قیمت زعفران سرگل در استان خراسان رضوی چقدر است؟

Rate this [لطفا به مطلب ما امتیاز بدهید]

قیمت زعفران سرگل در استان خراسان رضوی چقدر است؟

قیمت زعفران سرگل استان خراسان رضوی هم اکنون چقدر است؟

قیمت یک گرم زعفران نگین ممتاز چقدر است؟

قیمت زعفران سرگل فله با زعفران سرگل بسته بندی شده چقدر تفاوت دارد؟

 قیمت لحظه ای زعفران در مشهد چقدر است؟

خرید زعفران سرگل

قیمت زعفران گرمی:

یکی از راه هایی که می توانید از قیمت زعفران سرگل در استان خراسان رضوی مطلع شوید این است که از شرکت ها و نمایندگی های فروش این محصول بپرسید.

راه دیگر و آسان تر برای اطلاع از قیمت زعفران در استان خراسان رضوی، بدون سفر به این استان، استفاده از پورتال ها و وب سایت هایی می‌باشد که نمایندگی های فروش زعفران دارند.

قیمت زعفران سرگل نیز از قیمت زعفران نگین ارزان تر است. این عوامل سبب شده زعفران سرگل در ایران یکی از پرفروشترین انواع زعفران باشد و بسیاری از خریداران زعفران در جستجوی قیمت زعفران سرگل باشند.

با خرید اینترنتی زعفران می توانید با صرف کمترین زمان و هزینه؛ نه تنها از قیمت زعفران مطلع شوید بلکه با طیف وسیعی از انواع زعفران و انواع بسته بندی زعفران هم آشنا شوید و دامنه اطلاعات خود را در زمینه خرید و فروش زعفران افزایش دهید.

خرید زعفران سرگل درجه یک:

استان خراسان رضوی و جنوبی یکی از بزرگترین مراکز تولید زعفران در کشور می‌باشند. شهرستان تربت حیدریه، عمده ترین سهم از تولید زعفران را در استان خراسان رضوی به خود اختصاص داده است.

زعفران سرگل به معنای رشته بریده می باشد. همانطور که از نامش پیداست زعفران سرگل از بریده شدن یا جدا شدن کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی زعفران بدست می آید.

در فرآیند جداسازی کلاله ها از قسمت خامه (سفیدی زعفران) برخی از کلاله ها خرد و شکسته می‌شوند همچنین بسته به دقت و کیفیت کار ممکن است مقداری از سفیدی به همراه کلاله ها باقی بماند. زعفران سرگل تمام قرمز بوده و از کیفیت بالایی از نظر قدرت رنگ دهی برخوردار است.

برای خرید زعفران سرگل اعلا و درجه یک می توانید با ما تماس بگیرید.

۰۹۹۱۱۱۰۳۱۹۵

مدیر فروشگاه
ارسال دیدگاه