فرآیند خرید زعفران سرگل

the-process-of-buying-saffron-sargol2
Rate this [لطفا به مطلب ما امتیاز بدهید]

چگونه زعفران سرگل درجه یک را از درجه دو و سوم تشخیص دهیم؟

عیار زعفران سرگل چقدر است؟

از کجا بهترین زعفران سرگل را خریداری نماییم؟

the-process-of-buying-saffron-sargol

زعفران سرگل

در کشور ما ایران زعفرانی که میتواند نیاز یک خانواده را برطرف کن زعفران سرگل می باشد بدلیل پایین بودن قیمت این نوع زعفران و عیار و رنگدهی بالای آن مورد مصرف خانواده ها قرار می گیرد.

زعفران سرگل از لحاظ عطر و بو با زعفران های دیگر هیچ فرقی ندارد و روش خشک شدن آن بصورت سنتی می باشد و کسانی که این زعفران را از گلبرگ زعفران جدا می کنند آنرا در یک اتاق روی زمین پهن می کنند تا به آرامی و با استفاده از دمای محیط اتاق خشک شود.و بعد از خشک شدن آنرا با استفاده از الک های مخصوص الک میکنند تا نرمه های زعفران از آن جدا شوند و بطوری دیگر هوا می زنند.

تفاوت زعفران سرگل با دیگر زعفران ها

زعفران سرگل از لحاظ ظاهری با زعفران های دیگر تفاوت بسیاری دارد تنها تفاوتی هم که دارد کلاله های آن دارای قسمتی سفیدی می باشد.در زعفران سرگل بهترین عیار ۲۷۰ می باشد که برای صادرات به کشورهای دیگر می توان از آن استفاده کرد.

چرا به زعفران سرگل ، زعفران ممتاز می گویند؟

از آنجایی که در تهیه زعفران سرگل تا حد امکان ،بخش سفید رنگ ریشه زعفران را از آن جدا می کنند و این کار کیفیت ظاهری و همچنین قدرت رنگ دهی آن را بیشتر می کند، به زعفران به دست آمده از این روش زعفران ممتاز می گویند.

خرید زعفران سرگل امسالی(۹۸)

زعفران سرگل را میتوانید در تمام های فروشگاههای اینترنتی بصورت فله و بسته بندی خریداری نمایید اما هنوز هستن فروشگاه هایی زعفران پارسالی را به اسم زعفران امسالی به مشتریان خود می دهند.

فروشگاه زعفران مهتو این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است که زعفران امسالی را مستقیم از کشاورز تهیه نمایند و ضمانت بازگشت محصول را برای این محصول با ارزش گذاشته است.

مدیر فروشگاه
ارسال دیدگاه